elektrozawory

img

Produkty nie podlegają sprzedaży hurtowej i wytwarzane są na zlecenie odbiorcy po ustaleniu parametrów roboczych oraz miejsca i sposobu instalacji. Projektowanie, produkcja oraz instalacja odbywają się w oparciu zintegrowany system zarządzania jakością 1 pod nadzorem. Szczególnie dla wylotów przenośników, wersja ze zintegrowanym siłownikiem pneumatycznym jest właściwą opcją dzięki kompaktowym wymiarom zewnętrznym.

Dla działania zaworu wymagane jest minimalne ciśnienie różnicowe. Jednym z najważniejszych parametrów, na który należy zwrócić uwagę przy doborze zaworu jest ciśnienie różnicowe (różnica ciśnienia między wlotem a wylotem z zaworu). Dysponujemy znacznymi zasobami magazynowymi i zapleczem logistycznym umożliwiającym szybką (w ciągu 1 ) i codzienną wysyłkę paczek do klienta po atrakcyjnych stawkach jakie wynegocjowaliśmy z firmami kurierskimi.

Zasuwa nożowa służy do regulacji bądź zamykania przepływu płynnych czynników roboczych dużej gęstości, emulsji oraz czynników roboczych będących proszkami i granulatami. PVC-U zawory nożowe - plastikowe złącza które doskonale nadają się do instalacji klejonych i ciśnieniowych do wody, chemii i przemysłu spożywczego. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Top