przepustnice

img

Powstały jako dedykowane do alarmów bezprzewodowych electronic i tworzą z nimi kompletne systemy alarmowe z systemem przeciwzalaniowym, jednak można je podpiąć do każdej centrali alarmowej, która ma wyjście sygnałowe 1 i współpracuje z jakimiś czujnikami zalania. Przeciwzalaniowy elektrozawór kulowy dostępny jest w trzech rozmiarach: najlepiej zamontować na rurze doprowadzającej wodę do lokalu (np.

W chwili pełnego obciążenia, przy kącie otwarcia przepustnicy ok. 1 °, rezystancja pomiędzy stykami 1 i 2 powinna wynosić ∞ Ω, a między stykami 2 i 3 równa jest 0 Ω, obciążeniu częściowym, przy kącie otwarcia przepustnicy powyżej 1° i założeniu, że między zderzak przepustnicy a śrubkę regulacyjną można wcisnąć szczelinomierz grubości 0,2 mm, rezystancja pomiędzy stykami 1 i 2 oraz 2 i 3 powinna wynosić ∞ Ω, takim przypadku działanie czujnika położenia przepustnicy należy sprawdzić dla trzech stopni otwarcia przepustnicy, zespoły przepustnicy mają dodatkowo złącze regulacji biegu jałowego. W celu wstępnego określenia usterki czujnika położenia przepustnicy zaleca się użyć diagnoskopu. W pamięci sterownika silnika rejestrowany jest kod usterki i zapala się lampka kontrolna.

Jego zadaniem jest utrzymanie odpowiednich obrotów bez względu na dodatkowe obciążenie silnika. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez z siedzibą w ul. 1 , 1 -1 w celu i zakresie niezbędnym do wysłania adresu strony internetowej ( klauzula informacyjna ). Zmiana stanu przepustnicy dozwolona jest przy braku przepływu powietrza - z tego względu przepustnica sprzedawana jest wyłącznie do współpracy z centralami wykorzystującymi automatykę.

Top