zawory kulowe

img

Do uszczelnienia trzpienia zastosowano gumę 1 Dźwignię wykonano ze stali ocynkowanej pokrytej tworzywem w kolorze żółtym. Zawory do instalacji gazowych wykonano z mosiądzu. Kurki mają podwyższone parametry pracy: ciśnienie do 1 barów i temperatura do 1 °C.

Armatura odcinająca i regulacyjna: zawory odcinające, zawory regulacyjne, zawory zwrotne, zasuwy klinowe, przepustnice metalicznie uszczelnione - podwójnie, potrójnie i poczwórnie mimośrodowe. Oferta firmy obejmuje szeroki asortyment urządzeń, w skład którego wchodzi: - doskonałe podparcie uszczelnienia bez dodatkowych obciążeń oprócz wynikających z uszczelnienia.

A) wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Twoje dane osobowe przetwarzamy jedynie na podstawach wskazanych w. Dlatego, aby dopasować wyświetlaną treść w tym reklamy, do zainteresowań, w tym celu przetwarzamy dane osobowe w sposób zautomatyzowany.

Systemy piecowe firmy mogą być zaprojektowane w celu dopasowania się do specyficznych parametrów procesowych oraz wymagań klienta. Zapobiegaj zwrotom towarów, utracie wizerunku firmy oraz w najgorszym przypadku stracie klientów stosując urządzenia do kontroli szczelności opakowań firmy. Zawory kulowe w kategorii do maszyn rolniczych.

Top