zawory nożowe

img

Okres przechowywania danych osobowych różni się w zależności od celu, w jakim dane są wykorzystywane. W takiej sytuacji, jeżeli nie będziemy mieli odrębnej podstawy przetwarzania, zaprzestaniemy wykorzystywania danych osobowych w tym celu, w jakim została wyrażona zgoda. Jeżeli z jakichkolwiek względów się rozmyślisz, możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Wartość rezystancji musi zmieniać się wraz ze zmianą kąta położenia klapy przepustnicy (przepustnica otwarta - zamknięta) w sposób płynny, bez zaniku ciągłości sygnału i dążenia wartości rezystancji do 0 Ω. Czujnik położenia przepustnicy można sprawdzić za pomocą pomiaru wartości napięcia na zacisku przewodu sygnału i zasilania (dodatnia końcówka woltomierza do przewodu sygnału a ujemna do masy silnika). Przy zamkniętej przepustnicy wyłącznik pełnego obciążenia jest wyłączony.

Przepustnica standardowo wyposażona jest w końcówki do pomiaru ciśnienia. Nasze działania obejmują: bezpieczeństwo wybuchowe i procesowe, budowę instalacji przemysłowych w systemie "pod klucz", produkcję oraz dostawy urządzeń i aparatów procesowych, a także transfer nowoczesnych technologii. Regulacja przepływu oraz dozowanie materiałów sypkich.

Top